Znajdź nas na Facebooku

Polityka prywatności

Charter.edu.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników korzystających z jego usług, określonych w ramach domeny www.charter.edu.pl. Gromadzone dane osobowe są wykorzystywane jedynie w sposób wskazany poniżej i nie są przekazywane jakiejkolwiek stronie trzeciej.

Jakie dane zbieramy?

W celu zadania pytania dotyczącego usług świadczonych przez Charter.edu.pl, konieczne jest wypełnienie formularza kontaktowego. Użytkownik serwisu internetowego będzie poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego.

Podczas wizyty użytkownika na stronie internetowej charter.edu.pl są zbierane w sposób automatyczny dane, takie jak adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te są używane do analizy statystycznej zachowań użytkowników w serwisach charter.edu.pl
Charter.edu.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies), służące identyfikacji użytkowników, którzy odwiedzili jego serwisy. Pliki te nie zawierają żadnych danych osobowych.

W jaki sposób wykorzystujemy dane?

Zebrane dane nie będą przekazywane osobom trzecim, ani w inny sposób rozpowszechniane. Podanie danych jest niezbędne do skorzystania z usług Charter.edu.pl, oferowanych w prowadzonych serwisach internetowych.

Jeżeli użytkownik zapisał się na otrzymywanie newsletter’a, uzyskane od niego dane zostaną wykorzystane w celu wysłania mu informacji marketingowych, przygotowywanych w ramach newsletter’a Charter.edu.pl. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronach internetowych Charter.edu.pl, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, lub do personalizacji zawartości stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem a Charter.edu.pl będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytania użytkownika.
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W razie, gdy będą tego wymagały odpowiednie przepisy prawa, dane użytkownika zostaną udostępnione uprawnionym organom władzy publicznej.

Jak Charter.edu.pl kontaktuje się z użytkownikami?

Charter.edu.pl będzie kontaktował się z użytkownikami, korzystając z podanych przez nich adresów e-mail i numerów telefonów. Kontakt będzie dotyczył świadczenia usług wskazanych w ramach serwisów internetowychcharter.edu.pl 

W przypadku zapisania się na newsletter, Charter.edu.pl będzie przesyłał informacje użytkownikom na wskazane adresy e-mail, w celach marketingowych.

Prawa użytkowników oraz ochrona danych

Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Użytkownikowi przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które go dotyczą, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zebrane dane będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celach opisanych powyżej.

Charter.edu.pl zapewnia ochronę przetwarzanych danych osobowych, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Kontakt:
"charter.edu.pl Piotr Kowalski i wspólnicy spółka jawna"
ul. Piłsudskiego 42 lok. 2,
43-300 Bielsko – Biała

NIP: 937-26-69-336
KRS: 0000502169
REGON: 243512163

Bank:
ING Bank nr rachunku: 64 1050 1070 1000 0091 4534 5394 (rachunek w PLN)

« powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Konrad Pawlus

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Kursy Charter.pl są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie. Sa one idealną opcją dla osób cierpiących na brak czasu - możliwość zrealizowania kursu i egzaminu w jeden weekend (sternik motorowodny) jest rozwiązaniem rewelacyjnym.

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór