Kim jesteśmy?

Naszym celem jest dostarczyć Wam wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia jachtów pewnie i bezpiecznie. Jesteśmy z Wami, kiedy stawiacie pierwsze kroki w żeglarstwie. Chcemy, aby nasi klienci opanowali wiedzę i bez problemów zdawali trudne egzaminy. Stawiamy na jakość naszych szkoleń, profesjonalizm i dobrą atmosferę. Tysiące przeszkolonych osób i zdane przez nich egzaminy potwierdzają naszą skuteczność. Jesteśmy pewni jakości naszych szkoleń. Przygotujemy Was do egzaminów.

 

 

Piotr Kowalski

Piotr Kowalski

Kapitan jachtowy i motorowodny, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Organizator rejsów na całym świecie, autor podręczników żeglarskich i motorowodnych oraz przewodnika po Karaibach. Kapitan żaglowca Zawisza Czarny. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne.

Ekspert w dziedzinie budowy jachtów i silników, specjalizuje się w szkoleniach motorowodnych w pełnym zakresie oraz w warsztatach z obsługi silników i instalacji jachtowych.

 

Katarzyna Kowalska

Katarzyna Kowalska

Kapitan jachtowy i motorowodny, absolwentka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Ogromne doświadczenie w rejsach na całym świecie, także na żaglowcach.

Ekspert w zakresie nawigacji morskiej. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne, współautor książek dla żeglarzy i motorowodniaków. Specjalizuje się w szkoleniach sterników oraz warsztatach z zakresu nawigacji.

 

Tomasz Cieślar

Tomasz Cieślar

Jachtowy sternik morski, morski sternik motorowodny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja pływanie i tenis ziemny.

Prowadzi szkolenia żeglarskie i motorowodne, dla radiooperatorów bliskiego i dalekiego zasięgu. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne. Współautor podręcznika dla motorowodniaków.

 
Urszula Moczulska

Urszula Moczulska

Kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor żeglarstwa i motorowodny. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Doświadczenie żeglarskie zbierała na małych jachtach i na żaglowcach. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne.

Wychodzi z założenia że jachty męczą się w portach, dlatego należy jak najwięcej pływać bo dobra praktyka żeglarska to podstawa -  silnik na jachcie jest tylko po to aby wejść i wyjść z portu.
 
 
Bartłomiej Gawęda

Bartłomiej Gawęda

Jachtowy sternik morski i motorowodny sternik morski. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Na wodzie spędza czas od dziecka. Korzysta z każdej okazji żeby wyskoczyć na żagle lub windsurfing. Zdecydowanie najlepiej czuje się za sterem, kiedy sam decyduje gdzie tym razem dopłynie.

 
 
Wojtek

Wojciech Prus

Kapitan jachtowy i motorowodny. Instruktor żeglarstwa, instruktor wykładowca PZŻ. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne.

Nauczyciel akademicki, nauczyciel szkół średnich, autor publikacji związanych z rejsami morskimi.

 
 
Roman

Roman Bielicki

Kapitan jachtowy i motorowodny. Instruktor żeglarstwa, instruktor motorowodny, instruktor wykładowca PZŻ. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Egzaminator państwowy na patenty żeglarskie i motorowodne.

Nauczyciel szkół średnich, prowadzi rejsy morskie po Morzu Bałtyckim i Śródziemnym.

 
 
Aneta Ratuska-Czaplicka

Aneta Ratuska-Czaplicka

Koordynator szkoleń i rejsów, specjalista ds. obsługi klienta. Sternik motorowodny. Absolwentka UJ, pasjonatka obcych kultur i podróży.
Uzależniona od książek, słońca i wypraw w nieznane.