Znajdź nas na Facebooku

Wydawnictwo charter.edu.pl

Czerpiąc z dużego doświadczenia zarówno szkoleniowego, jak i egzaminacyjnego członków naszego zespołu sukcesywnie tworzymy i wydajemy podręczniki przydatne zarówno żeglarzom, jak i miłośnikom sportów motorowodnych. Wszystkie publikacje są osadzone w aktualnie obowiązujących przepisach i są od podstaw pisane w oparciu o obowiązujące od kilku lat ustawy i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki.

Zapraszamy do zakupu pojedynczych egzemplarzy korzystając z poniższych skrótów do ksiegarniamorska.pl.
Równocześnie zapraszamy do współpracy kluby, firmy szkoleniowe i ośrodki egzaminacyjne do kontaktu w sprawie zakupu książek w większych ilościach - e-mail: info@charter.edu.pl

 

Patent sternika motorowodnego - kompendium

Patent sternika motorowodnego - kompendium

To  podręcznik prezentujący w przystępny sposób wiedzę potrzebną do bezpiecznego prowadzenia jachtów motorowych oraz do rzetelnego przygotowania się do egzaminu na patent sternika motorowodnego. Rozdziały książki mają kolejność zgodną z wymogami egzaminacyjnymi określonymi w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki (Dz.U. z dnia 16.04.2013 poz. 460). Znakomitym uzupełnieniem podręcznika jest książka "404 - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego". Również dostępna w ksiegarniamorska.pl

Kup online »

404 - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego - wyd. II

"404" - Testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego - wyd. II

To znakomita propozycja dla każdego, kto zamierza przystąpić do egzaminu na patent sternika motorowodnego. Poza zbiorem ponad 400 pytań testowych obejmującym wszystkie działy wiedzy określone w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki (Dz.U. z dnia 16.04.2013 poz. 460)  publikacja zawiera trzy przykładowe zestawy egzaminacyjne ułatwiające weryfikację posiadanej wiedzy.

Kup online »

104 - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz podstawy wiedzy na temat narciarstwa wodnego

"104" - Testy przygotowujące do egzaminu na licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających oraz podstawy wiedzy na temat narciarstwa wodnego

To pozycja polecana każdemu, kto zamierza przystąpić do egzaminu na licencję do holowania narciarza wodnego i innych obiektów. Jest to jeden z niewielu podręczników z zakresu holowania narciarza wodnego i innych obiektów, który zawiera również zbiór pytań testowych obejmujący wszystkie działy wiedzy określone w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki (Dz.U. z dnia 16.04.2013 poz. 460) oraz dwa przykładowe zestawy egzaminacyjne ułatwiające weryfikację posiadanej wiedzy. Licencja jest wymagana między innymi wtedy, gdy za skuterem wodnym holuje się "banana" lub inny obiekt pneumatyczny, na którym są ludzie.

Kup online »

Książka Portowa. Książka Pływań

Książka Portowa. Książka Pływań

Książka Portowa (Książka pływań) to publikacja niezmiernie przydatna w prowadzeniu przystani jachtowej, portu, wypożyczalni sprzętu pływającego itp. Solidnie wykonany, zszyty skoroszyt zawiera 63 ponumerowane strony, na których można umieścić 840 wpisów dotyczących ruchu jednostek pływających w porcie. Dla ułatwienia ewidencji i ewentualnych rozliczeń wiersze są ponumerowane kolejno.
Na początku książki umieszczono instrukcję wypełniania oraz krótką informację na temat patentów i licencji żeglarskich i motorowodnych obowiązujących w Polsce.

Kup online »

« powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Kpt.j. Jarosław Kirkiewicz

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!

www.charter.edu.pl / www.charter.pl / www.księgarniamorska.pl - zestawienie jednej godnej polecenia firmy.

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!
Jestem osobą, która nie chciała posiadać patentów dla chwały i podziwu znajomych, a dla siebie samego. I po udanych morskich wyprawach doznałem zaszczytu posiadania najwyższych żeglarskich stopni. Jednak nadal nie czułem się „Kapitanem”, potrzebowałem umocnić się w wierze, że poradzę sobie w morzu jak prawdziwy „​Wilk Morski​” i w tym właśnie pomogła mi w/w firma Kapitana Piotra Kowalskiego wraz z jego profesjonalną załogą.
Kursy/ szkolenia/ rejsy/ pomoc czarterowa i do tego dobra książka.
​Dziękuję i gorąco polecam ​

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór