Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Licencja na holowanie narciarza wodnego (Osiek, czerwiec 2018)

Każdy motorowodniak marzy o uzyskaniu dodatkowych licencji i doskonaleniu swoich umiejętności. A my w tym pomagamy. W ubiegły weekend, dzielna grupka naszych kursantów uzyskała wymarzoną licencję. I od teraz każdy z nich może się pochwalić iż jest posiadaczem licencji na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających. Ale żeby jednak ją uzyskać, musieli przebrnąć przez zakamarki wiedzy motorowodnej, zawijasy przepisów i znaków, a także podejść do praktyki i na koniec przedstawić swoje umiejętności na egzaminie.


 

 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór