Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Bielsko-Biała, styczeń 2018)

Tym razem spotkaliśmy się w naszej siedzibie w Bielsku-Białej. Coraz liczniej przybywający chętni na kursy radiooperatora SRC oraz LRC przypominają nam, że sezon właściwie tuż tuż. Jeśli planujecie urlop na morzu, warto zastanowić się, czy przygotować się do egzaminu na licencję radiooperatora łączności bliskiego zasięgu.

Na naszych szkoleniach nie owijamy w bawełnę. Szkolimy na prawdziwych radiostacjach, nie na symulatorach, czy na komputerze. Całość popieramy konkretną i niezbędną dawką teorii. Mamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską.

Przygotujemy Was do egzaminu radiooperatora.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach

W tym roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną zdobyć uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i nawet przez moment nie pomyśleliśmy o innej szkole niż Charter.edu.pl.  Egzamin poprzedzony był tygodniowym rejsem szkoleniowym po chorwackich wodach. Dzięki temu, że nie był to wyjazd turystyczny mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach - zarówno na silniku jak i pod żaglami. Nasz instruktor, Tomasz Cieślar, nie tylko solidnie przeszkolił nas z „manewrówki” ale również cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania teoretyczne. Warto przed zapisaniem się na taki rejs, czy też egzamin, przejść kurs przygotowawczy z nawigacji – daje do solidne teoretyczne podstawy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Myślę, że całkiem niezłą rekomendacją jest pozytywny wynik egzaminu, a jeszcze lepszą nasza ochota na kolejne kursy: „Radiooperator SRC” i „Silnik na jachcie”.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór