Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, październik 2017)

Pogoda, w czasie ostatniego kursu sternika motorowodnego w Bydgoszczy, była mocno żeglarska. Ciemne chmury, deszcz, wiatr i zimno nam dopisały, oj! dopisały. Ale, kursanci też dopisali i dzielnie się sprawowali podczas zajęć praktycznych na motorówce. Teoria też nie była im straszna. Śmiało przebrnęli przez wiadomości z locji śródlądowej, przepisów, oznakowania i oświetlenia statków, sygnałów dźwiękowych, ratownictwa, meteorologii i wielu innych zagadnień.
Dziękujemy za udział w kursie i zapraszam na kolejne szkolenia.

A jeżeli jesteście zainteresowani naszymi kursami w roku 2018 - zapraszamy do naszego harmonogramu który już niebawem ukaże się na naszej stronie.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór