Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, październik 2017)

Pogoda, w czasie ostatniego kursu sternika motorowodnego w Bydgoszczy, była mocno żeglarska. Ciemne chmury, deszcz, wiatr i zimno nam dopisały, oj! dopisały. Ale, kursanci też dopisali i dzielnie się sprawowali podczas zajęć praktycznych na motorówce. Teoria też nie była im straszna. Śmiało przebrnęli przez wiadomości z locji śródlądowej, przepisów, oznakowania i oświetlenia statków, sygnałów dźwiękowych, ratownictwa, meteorologii i wielu innych zagadnień.
Dziękujemy za udział w kursie i zapraszam na kolejne szkolenia.

A jeżeli jesteście zainteresowani naszymi kursami w roku 2018 - zapraszamy do naszego harmonogramu który już niebawem ukaże się na naszej stronie.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór