Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, wrzesień 2017)

Można powiedzieć, że w Bydgoszczy czujemy się, jak u siebie w domu. Bardzo lubimy tam przyjeżdżać i organizować kursy sternika motorowodnego i nie tylko. W terminie 2-4.09 odbył się kurs motorowodny, na którym przede wszystkim dopisali kursanci oraz pogoda. Było dużo nauki, śmiechu, trochę zabawy i żartów. Ale, najważniejsze, że wszyscy byli zadowoleni, a instruktor zmęczony, lecz szczęśliwy. Chcecie pływać legalnie? Chcecie wiedzieć, jak pływać bezpiecznie na motorówkach i skuterach wodnych? Przyjdźcie do charter.edu.pl na kurs. Nauczymy Was jak to robić, aby na wodzie było bezpiecznie.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór