Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bielsko-Biała, czerwiec/lipiec 2017)

Początek lata zaowocował kolejnym młodym narybkiem motorowodniaków. Młodzi i zdolni kursancie przemierzyli trudne szlaki wodne naszej tajemnej wiedzy, aby na końcu wędrówki dotrzeć do państwowego egzaminu, po którym zdobyli uprawnienia sternika motorowodnego, dające im takie możliwości jak: Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych (również skuterów wodnych). Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej. Wszystkim kursantom gratulujemy zdanego egzaminu i życzymy dalszego pogłębiania swojej nowo nabytej wiedzy. A Wszystkich których, których nie było razem z nami, serdecznie zapraszamy na nasze kolejne szkolenia. Pełny i aktualny harmonogram możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!!!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Tomasz Hankus

Przerobiony materiał w 100% obejmował zagadnienia poruszane na egzaminie

Fajne, ciekawe, profesjonalnie prowadzone szkolenie. Prowadzący (p. Tomek) chętnie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania, a przerobiony materiał w 100% obejmował zagadnienia poruszane na egzaminie. Był to mój pierwszy kontakt z charter.edu.pl ale z pewnością nie ostatni.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór