Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bielsko-Biała, czerwiec/lipiec 2017)

Początek lata zaowocował kolejnym młodym narybkiem motorowodniaków. Młodzi i zdolni kursancie przemierzyli trudne szlaki wodne naszej tajemnej wiedzy, aby na końcu wędrówki dotrzeć do państwowego egzaminu, po którym zdobyli uprawnienia sternika motorowodnego, dające im takie możliwości jak: Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych (również skuterów wodnych). Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej. Wszystkim kursantom gratulujemy zdanego egzaminu i życzymy dalszego pogłębiania swojej nowo nabytej wiedzy. A Wszystkich których, których nie było razem z nami, serdecznie zapraszamy na nasze kolejne szkolenia. Pełny i aktualny harmonogram możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!!!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach

W tym roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną zdobyć uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i nawet przez moment nie pomyśleliśmy o innej szkole niż Charter.edu.pl.  Egzamin poprzedzony był tygodniowym rejsem szkoleniowym po chorwackich wodach. Dzięki temu, że nie był to wyjazd turystyczny mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach - zarówno na silniku jak i pod żaglami. Nasz instruktor, Tomasz Cieślar, nie tylko solidnie przeszkolił nas z „manewrówki” ale również cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania teoretyczne. Warto przed zapisaniem się na taki rejs, czy też egzamin, przejść kurs przygotowawczy z nawigacji – daje do solidne teoretyczne podstawy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Myślę, że całkiem niezłą rekomendacją jest pozytywny wynik egzaminu, a jeszcze lepszą nasza ochota na kolejne kursy: „Radiooperator SRC” i „Silnik na jachcie”.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór