Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, czerwiec 2017)

Jest w kraju wiele pięknych i prestiżowych miejsc, które rewelacyjnie nadają się do prowadzenia szkoleń żeglarskich i motorowodnych. Bydgoszcz to miejsce idealne! Od samego początku jest pięknie! A do tego zawsze idealna pogoda :D Kurs sternika motorowodnego mógł tam trwać i trwać. Pogoda dopisała, załoga dopisała, humory dopisały. Spokój, cisza. Idealne warunki do nauki. Zapraszamy na kolejne kursy i szkolenia do Bydgoszczy, oraz innych pięknych miast w Polsce. Aktualny harmonogram terminów naszych szkoleń dostępny TUTAJ.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór