Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora zasięgu SRC/LRC (Bielsko-Biała, maj 2017)

Wakacje tuż tuż. Urlopy, rejsy, wyprawy, sztormy, niebezpieczeństwa, komunikacja, radiostacja......alarm DISTRESS. Trzeba być przygotowanym na wszystkie możliwe zdarzenia. W szkole żeglarskiej Charter.edu.pl znajdziecie pełny wachlarz szkoleń.

Chcesz zdać egzamin w UKE bez problemów? Chcesz wiedzieć, jak obsługiwać UKF-kę lub MF/HF-kę? Inmarsat-C stanowi dla Ciebie tajemnicę? Przygotujemy Cię do tego egzaminu. Zapisz się na kurs radiooperatora bliskiego zasięgu lub radiooperatora dalekiego zasięgu jak najszybciej. Miej to z głowy.

Zapraszamy na kursy SRC oraz LRC.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Jacek

Z każdego rejsu wrócałem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem

Z Charterem byłem na trzech rejsach. Późno wrześniowa, nieprzegrzana i niezatłoczona Chorwacja. Morze Północne z Londynem i Amsterdamem oraz urokliwymi portami południowej Anglii oraz Holandii. Rozfalowany Bałtyk, na którym nieźle potrafi przywiać, z przelotem na Bornholm.
Z każdego rejsu wróciłem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem. Firmę cenię za profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim za rzetelność. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i przy tym można bezpiecznie zaplanować budżet, już żadne dodatkowe wydatki nie będą potrzebne. Wszystko jest w cenie. Takie żeglarskie all inclusive

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór