Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty bosmańskie (Bielsko-Biała, marzec 2017)

Dwa dni trwały warsztaty bosmańskie, podsumowując były to cudowne dwa dni intensywnej nauki, przekazane przez rewelacyjnego instrukotra - Adama Dyniewskiego. Kursanci poznali tajniki naprawy łodzi. Walczyli z laminatami, typowymi problemami osprzętu. Uczyli się łatać dziury i wszelkich przetarć w kadłubie łodzi. Utrwalali wiedzę z zakresu pracy na linach a także wiele, wiele innych bardzo przydatnych, oraz praktycznych rzeczy.

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w naszych marcowych zajęciach, a jesteście zainteresowani - piszcie i kontaktujcie się z Nami, a na pewno kolejny termin zostanie ustalony. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia, serdecznie zapraszamy.
Link - tutaj
 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Renata

Uleńko na długo zapamiętam Twój uśmiech i wzorowe poczucie humoru

Fantastyczni szkoleniowcy z doświadczeniem w żegludze po głębokich i szerokich wodach. Cudowna Ula przekazała nam naprawdę obszerną wiedzę z własnego doświadczenia w żeglowaniu. Uleńko na długo zapamiętam Twój uśmiech i wzorowe poczucie humoru😘
Pozdrowienia dla egzaminatorów Pana Piotra i Pani Kasi😘

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór