Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty bosmańskie (Bielsko-Biała, marzec 2017)

Dwa dni trwały warsztaty bosmańskie, podsumowując były to cudowne dwa dni intensywnej nauki, przekazane przez rewelacyjnego instrukotra - Adama Dyniewskiego. Kursanci poznali tajniki naprawy łodzi. Walczyli z laminatami, typowymi problemami osprzętu. Uczyli się łatać dziury i wszelkich przetarć w kadłubie łodzi. Utrwalali wiedzę z zakresu pracy na linach a także wiele, wiele innych bardzo przydatnych, oraz praktycznych rzeczy.

Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w naszych marcowych zajęciach, a jesteście zainteresowani - piszcie i kontaktujcie się z Nami, a na pewno kolejny termin zostanie ustalony. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia, serdecznie zapraszamy.
Link - tutaj
 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór