Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs manewrowy dla skipperów (Chorwacja, kwiecień 2011)

W dniach 30.04-07.05.2011 odbyło się na wodach Adriatyku szkolenie manwerowe dla skipperów "3w1". Podczas sześciu dni trwania zajęć kursanci opanowywali sztukę samodzielnego manewrowania w porcie: katamaranem (Lagoon 380), jachtem motorowym 2-silnikowym (Adria 1002) oraz jachtem jednokadłubowym (Bavaria 44 - z wykorzystaniem sterów strumieniowych oraz bez używania tego ułatwienia). Warunki pogodowe były bardzo korzystne, umozliwiające pełną realizację szkolenia.

Zapraszamy na następne szkolenia już w październiku. Szczegóły szkolenia, znajdziecie tutaj.

Mateusz Ochała

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór