Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Trzydniowy kurs manewrowania jachtem morskim (Gdynia, październik 2016)

Upały, duchota i skwar nam nie dokuczały. Niestraszne nam były sztormy i wichry. Zatoka Gdańska robiła wszystko, aby nas zdmuchnąć z powierzchni morza, lecz jacht "Mon Amour" nie poddał się. Nie poddała się też dzielna załoga, uczestnicy 3-dniowego kursu manewrowego. Gdańsk, Gdynia i Sopot, to w tych marinach ćwiczyliśmy podejścia i odejścia, zwroty, cyrkulację i wiele innych.
Dziękujemy za Wasz udział!
Tym, którym nie udało się dotrzeć na szkolenie zapraszamy na następne manewrówki - harmonogram

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór