Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Silnik na jachcie (Kraków, wrzesień 2016)

W niedzielę 18.09 kilkuosobowa grupa żeglarzy zgłębiała tajniki budowy i eksploatacji napędów jachtowych. Po omówieniu teorii funkcjonowania silników i instalacji odbyła się część praktyczna - czyli majstrowanie przy silniku Volvo Penta i niewielkim silniku zaburtowym Mercury. Dużym zainteresowaniem cieszył się też demontaż kingstonu (wc) jachtowego ukazujący zasadę działania tego urządzenia i pokazujący jak radzić sobie w razie awarii. Szkolenie odbyło się w Krakowie w Klubie HORN na ul.Koziej 22 - życzliwym gospodarzom Horn'u bardzo dziękujemy;)

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem silnikowym zapraszamy na następne nasze szkolenia - terminarz.

 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór