Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Silnik na jachcie (Kraków, wrzesień 2016)

W niedzielę 18.09 kilkuosobowa grupa żeglarzy zgłębiała tajniki budowy i eksploatacji napędów jachtowych. Po omówieniu teorii funkcjonowania silników i instalacji odbyła się część praktyczna - czyli majstrowanie przy silniku Volvo Penta i niewielkim silniku zaburtowym Mercury. Dużym zainteresowaniem cieszył się też demontaż kingstonu (wc) jachtowego ukazujący zasadę działania tego urządzenia i pokazujący jak radzić sobie w razie awarii. Szkolenie odbyło się w Krakowie w Klubie HORN na ul.Koziej 22 - życzliwym gospodarzom Horn'u bardzo dziękujemy;)

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem silnikowym zapraszamy na następne nasze szkolenia - terminarz.

 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór