Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Egzamin VHF/SRC/LRC (Bielsko-Biała grudzień 2015)

Ostatnia sesja egzaminów SRC/LRC w 2015 roku przeprowadzona w Bielsku-Białej zakończyła się pełnym sukcesem: wszystkie 26 osób zdało - co dowodzi wysokiego poziomu przygotowania uczestników. Egzaminowani po kilku tygodniach otrzymają z Urządu Komunikacji Elektronicznej świadectwa SRC, LRC oraz VHF. Zapraszamy chętnych na następne kursy LRC / SRC - już od stycznia 2016 - szczegóły, terminy i miejsca szkoleń na www.charter.edu.pl

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór