Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Równica, grudzień 2009)

Patrząc na nasze galerie, na naszych warsztatach nawigacyjnych pojawiają się te same twarze. Strasznie nas to cieszy, bo przecież każdą wiedzę trzeba sobie utrwalać, a warsztaty nawigacyjne to doskonała okazja do przypomnienia, przećwiczenia i ugruntowania sobie wiadomości. Bo przecież celem warsztatów nie jest jedynie rozwiązywanie zadań nawigacyjnych. Mają one na celu nauczyć nas jak sobie poradzić na morzu przy nie działającym gps'ie, jak sobie poradzić z planowaniem trasy jachtu, jak ominąć niebezpieczeństwa jakie czyhają na nas na morzu. Jak rozróżnić statek z pierwszeństwem przepływu, jakie jest prawi drogi.... my pływamy raz, czasami dwa razy do roku i stąd warto jak najczęściej sobie tę wiedzę przypominać. 
Zapraszamy na następne nasze szkolenia, aktualny harmonogram znajdziecie na naszej stronie - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Gonia

Do tej przygody namówiła mnie koleżanka...

Do tej przygody namówiła mnie koleżanka... przeżyłam chwilę mego wewnętrznego strachu... ale mieliśmy cudowną Panią kapitan Urszulę Moczulską... którą serdecznie polecam... i myślę że to jeszcze nie koniec tej mojej nowej przygody...

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór