Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Równica, grudzień 2009)

Patrząc na nasze galerie, na naszych warsztatach nawigacyjnych pojawiają się te same twarze. Strasznie nas to cieszy, bo przecież każdą wiedzę trzeba sobie utrwalać, a warsztaty nawigacyjne to doskonała okazja do przypomnienia, przećwiczenia i ugruntowania sobie wiadomości. Bo przecież celem warsztatów nie jest jedynie rozwiązywanie zadań nawigacyjnych. Mają one na celu nauczyć nas jak sobie poradzić na morzu przy nie działającym gps'ie, jak sobie poradzić z planowaniem trasy jachtu, jak ominąć niebezpieczeństwa jakie czyhają na nas na morzu. Jak rozróżnić statek z pierwszeństwem przepływu, jakie jest prawi drogi.... my pływamy raz, czasami dwa razy do roku i stąd warto jak najczęściej sobie tę wiedzę przypominać. 
Zapraszamy na następne nasze szkolenia, aktualny harmonogram znajdziecie na naszej stronie - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Tomasz Hankus

Przerobiony materiał w 100% obejmował zagadnienia poruszane na egzaminie

Fajne, ciekawe, profesjonalnie prowadzone szkolenie. Prowadzący (p. Tomek) chętnie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania, a przerobiony materiał w 100% obejmował zagadnienia poruszane na egzaminie. Był to mój pierwszy kontakt z charter.edu.pl ale z pewnością nie ostatni.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór