Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Warszawa maj 2015)

Pod koniec maja przeprowadziliśmy szkolenie oraz egzamin na sternika motorowodnego w centrum Warszawy. Stosunkowo ciasny Port Czerniakowski okazał się świetnym miejscem na doskonalenie manewrów. Spory ruch innych łodzi motorowych i wiosłowych wymuszał na kursantach maksymalne skupienie i sprawdzał znajomość prawa drogi w praktyce. Pomiędzy kolejnymi manewrami musieliśmy również uratować jednego z wędkarzy, który nieopatrznie łówił z pomostu, który jak się po chwili okazało nie został przycumowany do stałego lądu i po pewym czasie znacznie oddalił się od brzegu. Po wypłynięciu z portu Wisła pokazała, że żegluga po rzece może stwarzać sporo problemów. Prąd miał siłę 5 węzłów i kursanci poczuli, że wiedza z zakresu bezpieczeństwa oraz znajomość locji przyda im się nie tylko do pozytywnego zdania egzaminu, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego pływania po wodach.

Przemek Osiewicz

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Grzegorz Mazur

Prowadzący kursy i egzaminatorzy to prawdziwi profesjonaliści i pasjonaci szeroko pojętego żeglarstwa

Referencje

Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę z firmą charter.edu.pl z siedzibą w Bielsku-Białej w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń oraz egzaminów motorowodnych i specjalistycznych.

W ostatnim czasie byłem kolejno uczestnikiem szkoleń na patent "Morskiego sternika motorowodnego", licencję "Kurs operatora SRC", szkolenie specjalistyczne "Nawigacja" oraz "Licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających". Wszystkie powyższe szkolenia odbywały się w kwietniu bieżącego roku.

Prowadzący kursy i egzaminatorzy to prawdziwi profesjonaliści i pasjonaci szeroko pojętego żeglarstwa. Ich ogromna wiedza, umiejętności i sposób jej przekazywania sprawiają, że nauka przychodzi z wielką łatwością. Szczególne podziękowania kieruję do Pana instruktora Przemysława Chylaszek, którego kompetencje, opanowanie, gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a także prowadzenie zajęć w miłej, sprzyjającej wymianie doświadczeń atmosferze, zasługują na wielkie wyróżnienie. Na uznanie zasługują również fachowo przygotowane materiały i pomoce dydaktyczne.

Wszystko to sprawia, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę charter.edu.pl jako kompetentnego partnera w realizacji powyższych szkoleń.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór