Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Warszawa maj 2015)

Pod koniec maja przeprowadziliśmy szkolenie oraz egzamin na sternika motorowodnego w centrum Warszawy. Stosunkowo ciasny Port Czerniakowski okazał się świetnym miejscem na doskonalenie manewrów. Spory ruch innych łodzi motorowych i wiosłowych wymuszał na kursantach maksymalne skupienie i sprawdzał znajomość prawa drogi w praktyce. Pomiędzy kolejnymi manewrami musieliśmy również uratować jednego z wędkarzy, który nieopatrznie łówił z pomostu, który jak się po chwili okazało nie został przycumowany do stałego lądu i po pewym czasie znacznie oddalił się od brzegu. Po wypłynięciu z portu Wisła pokazała, że żegluga po rzece może stwarzać sporo problemów. Prąd miał siłę 5 węzłów i kursanci poczuli, że wiedza z zakresu bezpieczeństwa oraz znajomość locji przyda im się nie tylko do pozytywnego zdania egzaminu, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego pływania po wodach.

Przemek Osiewicz

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Kpt.j. Jarosław Kirkiewicz

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!

www.charter.edu.pl / www.charter.pl / www.księgarniamorska.pl - zestawienie jednej godnej polecenia firmy.

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!
Jestem osobą, która nie chciała posiadać patentów dla chwały i podziwu znajomych, a dla siebie samego. I po udanych morskich wyprawach doznałem zaszczytu posiadania najwyższych żeglarskich stopni. Jednak nadal nie czułem się „Kapitanem”, potrzebowałem umocnić się w wierze, że poradzę sobie w morzu jak prawdziwy „​Wilk Morski​” i w tym właśnie pomogła mi w/w firma Kapitana Piotra Kowalskiego wraz z jego profesjonalną załogą.
Kursy/ szkolenia/ rejsy/ pomoc czarterowa i do tego dobra książka.
​Dziękuję i gorąco polecam ​

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór