Znajdź nas na Facebooku

ISSA Inland Power Yacht Skipper

ISSA Inland Power Yacht Skipper

 

OPIS

Pierwszy stopień wtajemniczenia motorowodnego, dla osób od 12 roku życia. Od uczestników szkolenia nie jest wymagany żadne wcześniejsze doświadczenie w żegludze.

Osoba po tym szkoleniu będzie zdolna do samodzielnego prowadzenia łodzi motorowej w żegludze rekreacyjnej po wodach śródlądowych i do 2 Mm od brzegu po wodach morskich oraz do holowania narciarza wodnego i pływających sprzętów rekreacyjnych za w/w jednostkami pływającymi. Jest to szkolenie, którego zakres obejmuje prowadzenie skuterów wodnych bez ograniczenia mocy. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną prowadzoną na łodzi motorowej mogącej płynąć w ślizgu.

TRYB SZKOLENIA

Teoria i praktyka (oraz egzamin) podczas intensywnego 3-dniowego kursu.

Kurs obejmuje praktyczne podstawy obsługi małych łodzi motorowych oraz zagadnienia teoretyczne wymagane na stopień sternika motorowodnego (przepisy, locja śródlądowa, nawigacja, teoria manewrowania, ratownictwo).

CENA

  • 500,- zł/os. (Bielsko-Biała, Kraków)
  • 570,- zł/os. (Bydgoszcz, Charzykowy, Polańczyk, Rzeszów, Świnoujście)

Cena zawiera: szkolenie praktyczne, szkolenie teoretyczne, konsultacje z instruktorem, podręcznik "Sternik motorowodny - podręcznik dla motorowodniaków ", książkę "404" - testy przygotowujące do egzaminu na stopień sternika motorowodnego, linkę do ćwiczeń węzłów.

CERTYFIKAT

DODATKOWE OPŁATY:
Koszt certyfikatu: 300,- zł/os.

Wymagania:
Minimalny wiek uczestnika: 12
Wymagany staż przed kursem: brak
Wymagane dodatkowe szkolenia: brak

Dla grup chętnie zorganizujemy szkolenie w innym, uzgodnionym terminie i miejscu. Szczegóły można ustalić, kontaktując się z biurem lub umówić się na rozmowę z naszym przedstawicielem, który chętnie Państwa odwiedzi i przedstawi ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb!

Zapraszamy od obejrzenia zdjęć z naszych wcześniejszych szkoleń motorowodnych:
Kraków 2013 - www.charter.pl/index.php
Bydgoszcz 2014 - www.charter.pl/index.php

 

 

Inland Power Yacht Skipper

Pierwszy stopień wtajemniczenia motorowodnego, dla osób od 12 roku życia. Od uczestników szkolenia nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w żegludze. Osoba po tym szkoleniu jest zdolna do samodzielnego prowadzenia łodzi motorowej w żegludze rekreacyjnej po wodach śródlądowych i do 2 Mm od brzegu po wodach morskich oraz do holowania narciarza wodnego i pływających sprzętów rekreacyjnych za w/w jednostkami pływającymi.

ISSA Inshore Power Yacht Skipper

Szkolenie przeznaczone dla osób, którym żegluga śródlądowa i przybrzeżna nie wystarcza, dla tych którzy są gotowi poświęcić kilka dni czasu na przyswojenie wiedzy dotyczącej żeglugi na morzu – zarówno w teorii jak i w praktyce. Na wstępie do tego szkolenia są wymagane umiejętności w zakresu ISSA Inland Power Yacht Skipper oraz ukończony 18 rok życia.

Po szkoleniu kursant jest zdolny do samodzielnego prowadzenia w żegludze rekreacyjnej jachtów motorowych:

a) na śródlądziu bez ograniczeń
b) na morzach zamkniętych bez ograniczeń
c) na morzach otwartych i oceanach w pasie 20 Mm od brzegu z wyłączeniem wód pływowych
Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie praktyczne odbywa się na jachcie motorowym na akwenie morskim.

ISSA Offshore Power Yacht Skipper

Jest to certyfikat dla osób doświadczonych w żegludze morskiej, które mają na swoim koncie zarówno żeglugę na wodach pływowych jak i samodzielne prowadzenie jachtów morskich. Od uczestników szkolenia wymagane jest ukończenie 18 roku życia, posiadanie certyfikatów: Inshore Power Yacht Skipper (lub odpowiadającego programem wydanego przez inną organizację),SRC, pierwsza pomoc, safety training.

Posiadacz tego certyfikatu jest zdolny do samodzielnego prowadzenia w żegludze rekreacyjnej jachtów motorowych bez ograniczeń. Szkolenie obejmuje wyłącznie część teoretyczną w formie wykładów i warsztatów-ćwiczeń oraz weryfikację stażu.

 

Skorzystaj z poniższego formularza i zapytaj nas kiedy planowane są kursy

Załączniki do pobrania

Pobierz plik pdf Motorowodne certyfikaty ISSA obowiązujące w Polsce
Pobierz plik pdf Warunki uczestnictwa w kursach

Formularz kontaktowy 

* - pola wymagane

 

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00
Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Klub Żeglarski Horn Kraków
Marina Karsibór