Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Rybnik, styczeń 2019)

Niedawno rozpoczął się Nowy Rok, koniec stycznia za pasem, a my już po pierwszym szkoleniu na patent sternika motorowodnego. W miniony weekend, zimową porą dzielni śmiałkowie nie tylko zmagali się z przepisami motorowodnymi, znakami, drogami wodnymi, ale także z temperaturą panującą na zewnątrz.

Po wielogodzinnej nauce, tej praktycznej jak i teoretycznej, prawie wszystkim uczestnikom udało się podejść do egzaminu, który został zdany pozytywnie, czego serdecznie gratulujemy.
 

Kto już dziś myśli o patencie sternika motorowodnego, będzie miał okazję podejść do kursu już niebawem, bo w terminie 15-17.02.2019. Szczegóły dostępne oczywiście na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.

Zespól charter.edu.pl

 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór