Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperator SRC (listopad 2018, Kraków)

Stolica Wawelskiego Smoka jak zawsze wita nas z otwartymi ramionami. I tym razem nie zawiodła. Początkiem listopada odbył się nasz kolejny kurs SRC, na którym nasi kursanci mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami, oraz bardzo potrzebnymi umiejętnościami obsługi radiostacji.

Po naszym kursie SRC, podejście do egzaminu to czysta przyjemność. Jeśli i wy macie ochotę podejść do szkolenia, serdecznie zapraszamy na nasze kolejne szkolenia. Naszym kursantom życzymy powodzenia w trakcie egzaminów. A także zapraszamy na nasze inne doskonalące kursy.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach

W tym roku zdecydowaliśmy się wraz z żoną zdobyć uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego i nawet przez moment nie pomyśleliśmy o innej szkole niż Charter.edu.pl.  Egzamin poprzedzony był tygodniowym rejsem szkoleniowym po chorwackich wodach. Dzięki temu, że nie był to wyjazd turystyczny mogliśmy dobrze przećwiczyć manewry w marinach oraz na otwartych wodach - zarówno na silniku jak i pod żaglami. Nasz instruktor, Tomasz Cieślar, nie tylko solidnie przeszkolił nas z „manewrówki” ale również cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania teoretyczne. Warto przed zapisaniem się na taki rejs, czy też egzamin, przejść kurs przygotowawczy z nawigacji – daje do solidne teoretyczne podstawy do dalszego pogłębiania swojej wiedzy. Myślę, że całkiem niezłą rekomendacją jest pozytywny wynik egzaminu, a jeszcze lepszą nasza ochota na kolejne kursy: „Radiooperator SRC” i „Silnik na jachcie”.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór