Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperator SRC (listopad 2018, Kraków)

Stolica Wawelskiego Smoka jak zawsze wita nas z otwartymi ramionami. I tym razem nie zawiodła. Początkiem listopada odbył się nasz kolejny kurs SRC, na którym nasi kursanci mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami, oraz bardzo potrzebnymi umiejętnościami obsługi radiostacji.

Po naszym kursie SRC, podejście do egzaminu to czysta przyjemność. Jeśli i wy macie ochotę podejść do szkolenia, serdecznie zapraszamy na nasze kolejne szkolenia. Naszym kursantom życzymy powodzenia w trakcie egzaminów. A także zapraszamy na nasze inne doskonalące kursy.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór