Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Nawigacja podstawowa cz.I (Bielsko-Biała, styczeń 2018)

Nie ma to jak zacząć rok od dużej dawki wiedzy teoretycznej i praktycznej, popartej wieloma godzinami ćwiczeń na mapach. Kurs, pt. "Nawigacja podstawowa cz. 1" odbył się w naszej bazie w Bielsku-Białej w weekend 20-21.01 i ....stał się sukcesem. A, wszystko dzięki niezwykle pozytywnemu nastawieniu wszystkich uczestników. Wykazali się chęcią nauczenia się pracy na mapie, dobrym humorem i wpłynęli na zbudowanie atmosfery naukowo-humorystycznej. I za to Wam dziękuję w imieniu charter.edu.pl.

Ciąg dalszy za tydzień, pt. " Nawigacja podstawowa cz. 2".

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Jacek

Z każdego rejsu wrócałem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem

Z Charterem byłem na trzech rejsach. Późno wrześniowa, nieprzegrzana i niezatłoczona Chorwacja. Morze Północne z Londynem i Amsterdamem oraz urokliwymi portami południowej Anglii oraz Holandii. Rozfalowany Bałtyk, na którym nieźle potrafi przywiać, z przelotem na Bornholm.
Z każdego rejsu wróciłem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem. Firmę cenię za profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim za rzetelność. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i przy tym można bezpiecznie zaplanować budżet, już żadne dodatkowe wydatki nie będą potrzebne. Wszystko jest w cenie. Takie żeglarskie all inclusive

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór