Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora LRC (Kraków, grudzień 2017)

Niestraszne nam były słoty i wichury, bo tym razem wszystkie sytuacje niebezpieczne miały postać symulacji. Przyszli radiooperatorzy uczyli się jak prowadzić korespondencję radiową w morskiej służbie ruchomej. Brzmi poważnie? Było na poważnie w taki sposób, aby wszyscy przećwiczyli niezbędne elementy od wywołań w niebezpieczeństwie, po pilne, bezpieczeństwa, rutynowe, odwołanie fałszywych alarmów i korespondencję koordynującą akcję SAR. Oraz wiele innych...

Zapraszamy na kursy LRC do charter.edu.pl Posiadamy pełne laboratorium GMDSS dla jednostek niepodlegających konwencji SOLAS.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór