Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora LRC (Warszawa, listopad 2017)

Ostatni kurs radiooperatora łączności dalekiego zasięgu LRC  w tym roku kalendarzowym odbył się w samym centrum Warszawy w dniach 2-3 grudnia. Uczestnicy zapoznali się ze wszystkimi podsystemami GMDSS wchodzącymi w zakres operatora LRC. Były to: radiotelefon VHF-DSC, radiopława awaryjna EPIRB, transponder radarowy SART, NAVTEX, AIS-SART, radiostacja MF/HF-DSC oraz Inmarsat-C. Wszystkie te urządzenia znajdują się na wyposażeniu ffirmy charter.edu.pl i na nich odbywają się zajęcia praktyczne poparte ogromną wiedzą radio-operatorską instruktorów.

Dziękujemy za udział i zapraszam na kolejne kursy do charter.edu.pl.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór