Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora LRC (Warszawa, listopad 2017)

Ostatni kurs radiooperatora łączności dalekiego zasięgu LRC  w tym roku kalendarzowym odbył się w samym centrum Warszawy w dniach 2-3 grudnia. Uczestnicy zapoznali się ze wszystkimi podsystemami GMDSS wchodzącymi w zakres operatora LRC. Były to: radiotelefon VHF-DSC, radiopława awaryjna EPIRB, transponder radarowy SART, NAVTEX, AIS-SART, radiostacja MF/HF-DSC oraz Inmarsat-C. Wszystkie te urządzenia znajdują się na wyposażeniu ffirmy charter.edu.pl i na nich odbywają się zajęcia praktyczne poparte ogromną wiedzą radio-operatorską instruktorów.

Dziękujemy za udział i zapraszam na kolejne kursy do charter.edu.pl.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór