Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Bielsko-Biała, listopad 2017)

W dniach 24-25 listopada odbył się ostatni w tym roku kurs radiooperatora łączność bliskiego zasięgu - SRC, organizowany przez charter.edu.pl. W kursie wzięła udział liczna grupa przedstawicieli środowiska żeglarskiego. Ćwiczyliśmy wszystkie rodzaje wywołań z użyciem radiostacji VHF-DSC. Trenowaliśmy łączność w trakcie akcji SAR, łączność ze stacją nadbrzeżną, odwoływanie fałszywych alarmów oraz łączność rutynową pomiędzy statkiem, a kontrolą ruchu VTS.

Wszystko po to, aby nasi klienci bez obaw przystąpili do egzaminu, który odbędzie się w Krakowie 11 grudnia.

Powodzenia!

 

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór