Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Bydgoszcz, październik 2017)

Wywołania DISTRESS, URGENCY, SAFETY i ROUTINE. Dużo praktyki na rzeczywistych radiostacjach VHF-DSC. Prowadzenie korespondencji w niebezpieczeństwie, współpraca  z jednostkami w akcjach SAR, użycie transpondera radarowego SART, radiopławy EPIRB oraz transmitera AIS-SART, to tylko niektóre z elementów bogatego w wiedzę teoretyczną kursu radiooperatora łączności bliskiego zasięgu SRC, który odbył się w Bydgoszczy 29.10. A, wszystko zorganizowane i poprowadzone przez Charter.edu.pl na kilkanaście dni przed egzaminem w delegaturze. Mamy nadzieję, że wszyscy byli zadowoleni!

Dziękujemy za udział i zapraszamy na nasze następne szkolenia. A najbliższe nasze szkolenie już 13-15.11.2017 w Bielsku-Białej - warsztaty nawigacyjne.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Konrad Pawlus

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Kursy Charter.pl są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie. Sa one idealną opcją dla osób cierpiących na brak czasu - możliwość zrealizowania kursu i egzaminu w jeden weekend (sternik motorowodny) jest rozwiązaniem rewelacyjnym.

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór