Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Bydgoszcz, październik 2017)

Wywołania DISTRESS, URGENCY, SAFETY i ROUTINE. Dużo praktyki na rzeczywistych radiostacjach VHF-DSC. Prowadzenie korespondencji w niebezpieczeństwie, współpraca  z jednostkami w akcjach SAR, użycie transpondera radarowego SART, radiopławy EPIRB oraz transmitera AIS-SART, to tylko niektóre z elementów bogatego w wiedzę teoretyczną kursu radiooperatora łączności bliskiego zasięgu SRC, który odbył się w Bydgoszczy 29.10. A, wszystko zorganizowane i poprowadzone przez Charter.edu.pl na kilkanaście dni przed egzaminem w delegaturze. Mamy nadzieję, że wszyscy byli zadowoleni!

Dziękujemy za udział i zapraszamy na nasze następne szkolenia. A najbliższe nasze szkolenie już 13-15.11.2017 w Bielsku-Białej - warsztaty nawigacyjne.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór