Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bielsko-Biała, wrzesień 2017)

Bardzo intensywny, dynamiczny i pełen wrażeń kurs z nawigacji klasycznej odbył się w naszej siedzibie w Bielsku-Białej w dniach 22-24.09. Dopisali uczestnicy, ponieważ wnieśli dużo radości, pytań i uśmiechu. Dopisała pogoda, bo nic tylko siedzieć i rysować na mapie kursy i namiary....rzeczywiste.

Długo dyskutowaliśmy o locji morskiej, przepisach, oznakowaniu statków morskich, ratownictwie, meteorologii i nawigacji, nawigacji i jeszcze raz nawigacji.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym kursie i pozdrawiamy serdecznie!

A jeśli macie ochotę uczestniczyć w innych naszych kursach, zapraszamy do zapoznania sie z naszym harmonogramem.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór