Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bielsko-Biała, wrzesień 2017)

Bardzo intensywny, dynamiczny i pełen wrażeń kurs z nawigacji klasycznej odbył się w naszej siedzibie w Bielsku-Białej w dniach 22-24.09. Dopisali uczestnicy, ponieważ wnieśli dużo radości, pytań i uśmiechu. Dopisała pogoda, bo nic tylko siedzieć i rysować na mapie kursy i namiary....rzeczywiste.

Długo dyskutowaliśmy o locji morskiej, przepisach, oznakowaniu statków morskich, ratownictwie, meteorologii i nawigacji, nawigacji i jeszcze raz nawigacji.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym kursie i pozdrawiamy serdecznie!

A jeśli macie ochotę uczestniczyć w innych naszych kursach, zapraszamy do zapoznania sie z naszym harmonogramem.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

W ramach przygotowania do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego braliśmy udział w organizowanym przez Charter.edu.pl kursie dotyczącym nawigacji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy prowadzącego (Przemysław Chylaszek), która była nam przekazywana w sposób przyjazny i przyjemny, a czasem nawet humorystyczny. Dodatkowo w cenie kursu otrzymaliśmy książkę oraz inne pomoce przygotowane przez prowadzącego. Kurs zaczynaliśmy wcześniej i kończyliśmy później niż zakładano - na każde pytanie musiała paść odpowiedź. Atmosfera była niezwykle przyjazna, a najlepszą rekomendacją jest fakt, że mamy ochotę zapisać się na kolejne szkolenie! Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór