Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Bydgoszcz, lipiec 2017)

Budowa jachtu, bezpieczeństwo, przepisy oraz inne zagadnienia były omawiane podczas kursu na sternika motorowodnego organizowanego w Bydgoszczy. Podczas ostatnich zajęć, na których była omawiana duża ilość materiału, grupa kursantów musiała również nauczyć się kilku przydatnych węzłów. Pływanie na szkoleniowym RIB'ie odbywało się jak zawsze na przepięknej rzece Brda. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądają nasze szkolenia na żywo - zapraszamy na kursy. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na naszej stronie w zakładce kursy i szkolenia.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór