Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Rzeszów, lipiec 2017)

W Rzeszowie przy klubie kajakowym zlokalizowanym nad rzeką Wisłok przy pięknej pogodzie odbył się kurs na patent sternika motorowodnego. Posiadająca swój własny, rzadko już spotykany klimat Sala wykładowa zlokalizowana jest kilka metrów od brzegu rzeki, na której odbywają się zajęcia praktyczne. Duży parking w okolicy oraz ciekawe tereny rekreacyjne umożliwiają odprężenie się po nauce. Idealne miejsce na szkolenie! Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi kursami - zapraszamy Was serdecznie do zakładki kursy i szkolenia, w której znajdziecie więcej szczegółów.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór