Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Kraków, lipiec 2017)

Kameralny Krakowski kurs na sternika motorowodnego zakończył się pozytywnym zdaniem egzaminu organizowanego przez Polski Związek Motorowodny. Duża dawka materiału (przepisy, locja, bezpieczeństwo, budowa jachtu, meteorologia) pomogła kursantom spokojnie pływać przy letnim, wzmożonym ruchu turystycznym na rzece Wisła. W praktyce trzeba było odnaleźć się na wodzie i zastosować do obowiązujących przepisów. Jeżeli nie mogliście razem z nami uczestniczyć w Poniedziałkowym kursie, zapraszamy Was serdecznie na nasze koleje szkolenia. Wszystkie aktualne terminy możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

W ramach przygotowania do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego braliśmy udział w organizowanym przez Charter.edu.pl kursie dotyczącym nawigacji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy prowadzącego (Przemysław Chylaszek), która była nam przekazywana w sposób przyjazny i przyjemny, a czasem nawet humorystyczny. Dodatkowo w cenie kursu otrzymaliśmy książkę oraz inne pomoce przygotowane przez prowadzącego. Kurs zaczynaliśmy wcześniej i kończyliśmy później niż zakładano - na każde pytanie musiała paść odpowiedź. Atmosfera była niezwykle przyjazna, a najlepszą rekomendacją jest fakt, że mamy ochotę zapisać się na kolejne szkolenie! Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór