Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Kraków, lipiec 2017)

Kameralny Krakowski kurs na sternika motorowodnego zakończył się pozytywnym zdaniem egzaminu organizowanego przez Polski Związek Motorowodny. Duża dawka materiału (przepisy, locja, bezpieczeństwo, budowa jachtu, meteorologia) pomogła kursantom spokojnie pływać przy letnim, wzmożonym ruchu turystycznym na rzece Wisła. W praktyce trzeba było odnaleźć się na wodzie i zastosować do obowiązujących przepisów. Jeżeli nie mogliście razem z nami uczestniczyć w Poniedziałkowym kursie, zapraszamy Was serdecznie na nasze koleje szkolenia. Wszystkie aktualne terminy możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór