Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Licencja na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających (Bielsko-Biała, czerwiec 2017)

Wakacje w tym roku rozpoczęły się od kursu na licencję holowania narciarza wodnego i innych obiektów. Podczas zajęć teoretycznych kursanci odświeżyli sobie wiedzę na temat przepisów, bezpieczeństwa i locji. Zajęcia praktyczne na wodzie, czyli ciągnięcie obiektu za motorówką, przy dużym wietrze okazały się nieco większym wyzwaniem, jednak wszyscy doskonale sobie z tym poradzili. Zapraszamy na kolejne kursy prowadzone przez naszą szkołę! Więcej szczegółów oraz pełny harmonogram naszych wszystkich kursów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!!!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór