Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Kraków, czerwiec 2017)

Kolejny kurs na licencję radiooperatora łączności bliskiego zasięgu za nami ;)) W Krakowie w dniach 19-20 czerwca liczna grupa uczestników chłonęła niełatwą pigułkę wiedzy i radiostacjach VHF, DSC, wywołaniach typu Distress, Urgency, Safety i Routine. Dużo praktyki i wiedzy teoretycznej podanej w łatwostrawny sposób. Niebawem egzamin w UKE. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia. Zapraszamy na kolejne kursy do charter.edu.pl. Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi kolejnymi terminami na kurs SRC lub innymi kursami, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór