Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Kraków, czerwiec 2017)

Kursy i szkolenia z firmą Charter.edu.pl są organizowane w każdym miejscu, kraju bez względu na pogodę i inne trudności. Nie inaczej było w Krakowie w terminie 16-18.06.2017r. Duża grupa sterników motorowodnych ukończyła z powodzeniem i z uśmiechem nasz kurs. Potrzebne są tylko chęci i dobry humor. Resztą zajmiemy się my! Chcesz zostać sternikiem motorowodnym? Chcesz bez problemów pływać na motorówkach i skuterach wodnych? Przyjdź i zapisz się na kurs sternika motorowodnego! Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Wojtek Jaremiszyn

Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu charter.edu.pl za profesjonalne podejście do kursu, za partnerskie podejście do wszystkich uczestników kursu motorowodnego oraz za przekazanie wiedzy praktycznej i teoretycznej w genialny sposób. Polecam charter.edu.pl wszystkim którzy chcą uzyskać patent. Szczególne podziękowania naszemu instruktorów Panu Przemkowi oraz Pani Kasi.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór