Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Rzeszów, czerwiec 2017)

Szukasz dobrej szkoły żeglarskiej? Chcesz zrobić uprawnienia żeglarskie, motorowodne, radiowe? Dobrze trafiłeś!

Charter.edu.pl organizuje kursy przygotowujące do egzaminu SRC oraz LRC przed komisją UKE. Świadectwa radiowe są jedynym dokumentem poświadczającym posiadanie uprawnień do obsługi radiostacji na statku nie podlegającym konwencji SOLAS zgodnie z Regulaminem Radiokomunikacyjnym.

Nasi kursanci odbywają zajęcia w dogodnej lokalizacji na sprzęcie, który stanowi własność Charter.edu.pl. Zapraszamy na wszystkie nasze kursy i szkolenia. Aktualny harmonogram naszych szkoleń dostępny jest na naszej stronie internetowej.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór