Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Rzeszów, czerwiec 2017)

Szukasz dobrej szkoły żeglarskiej? Chcesz zrobić uprawnienia żeglarskie, motorowodne, radiowe? Dobrze trafiłeś!

Charter.edu.pl organizuje kursy przygotowujące do egzaminu SRC oraz LRC przed komisją UKE. Świadectwa radiowe są jedynym dokumentem poświadczającym posiadanie uprawnień do obsługi radiostacji na statku nie podlegającym konwencji SOLAS zgodnie z Regulaminem Radiokomunikacyjnym.

Nasi kursanci odbywają zajęcia w dogodnej lokalizacji na sprzęcie, który stanowi własność Charter.edu.pl. Zapraszamy na wszystkie nasze kursy i szkolenia. Aktualny harmonogram naszych szkoleń dostępny jest na naszej stronie internetowej.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór