Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bydgoszcz, czerwiec 2017)

Warsztaty nawigacyjne prowadzą wszystkich chętnych przez odmęty dewiacji, meandry deklinacji, pułapki dryfu oraz przeszkody znosu. Dodajmy, że prowadzą bezpiecznie z pozycji początkowej do punktu przeznaczenia. Firma Charter.edu.pl organizuje regularnie zajęcia pt. "Warsztaty nawigacyjne", podczas których uczymy się nawigacji klasycznej. Tak też było w pierwszy weekend czerwca. Zabawy i humoru było co niemiara, bo zadania z pozoru łatwe, nierzadko okazywały się najeżone "haczykami". Dziękujemy wszystkim za udział w Warsztatach i zapraszamy na kolejne kursy!

Oczywiście pełny harmonogram naszych wszystkich kursów dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór