Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs sternika motorowodnego (Kraków, maj 2017)

Dzika, nieuregulowana rzeka, ale z wyznaczonym szlakiem żeglownym. Duży ruch jednostek różnego typu, słońce, słaby wiatr, a w tle zamek na Wawelu. W takich pięknych okolicznościach odbywał się kurs sternika motorowodnego w Krakowie w dniach 26-27 maja.

Grupa kursantów poznawała tajniki manewrowania statkiem o napędzie mechanicznym na wodzie oraz pochłaniała dużą, skoncentrowaną dawkę teorii (budowa jachtów, locja, przepisy, znaki, ratownictwo, meteorologia, itp.).

Życzymy dużo szczęścia i radości z pływania na wszystkich jednostkach tego typu i dziękujemy za udział w kursie organizowanym przez Charter.edu.pl

Jeżeli zainteresowała Was nasza firma i jej usługi - zapraszam Was serdecznie do śledzenia nas na naszym facebook'u.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór