Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC/LRC (Warszawa, maj 2017)

Radiokomunikacja jest łatwa, prosta i przyjemna. Kto myśli inaczej, niech przyjdzie na szkolenia radiowe do Charter.edu.pl. Oferujemy kursy radiowe dla żeglarzy zarówno SRC, jak i LRC. Posiadamy bardzo bogate laboratorium sprzętowe i ogromną wiedzę. Przygotujemy każdego do egzaminu przed komisją UKE. Wszyscy nasi uczestnicy są zadowoleni z poziomu szkolenia i to jest naszą najlepszą dewizą. Szkolimy w Warszawie i nie tylko.

Na ostatnim kursie radiowym w Warszawie w dniach 15-17 maja 2017 każdy uczestnik miał do dyspozycji radiostację VHF-DSC oraz MF-HF-DSC. Ciekawe i różnorodne scenariusze wywołań oraz spora dawka wiedzy popartej praktyką i doświadczeniem to nasz karta przetargowa.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Konrad Pawlus

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Kursy Charter.pl są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie. Sa one idealną opcją dla osób cierpiących na brak czasu - możliwość zrealizowania kursu i egzaminu w jeden weekend (sternik motorowodny) jest rozwiązaniem rewelacyjnym.

Wykładowcy i egzaminatorzy są bardzo dobrze przygotowani a do tego prowadzą zajęcia w rewelacyjnej atmosferze

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór