Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC/LRC (Warszawa, maj 2017)

Radiokomunikacja jest łatwa, prosta i przyjemna. Kto myśli inaczej, niech przyjdzie na szkolenia radiowe do Charter.edu.pl. Oferujemy kursy radiowe dla żeglarzy zarówno SRC, jak i LRC. Posiadamy bardzo bogate laboratorium sprzętowe i ogromną wiedzę. Przygotujemy każdego do egzaminu przed komisją UKE. Wszyscy nasi uczestnicy są zadowoleni z poziomu szkolenia i to jest naszą najlepszą dewizą. Szkolimy w Warszawie i nie tylko.

Na ostatnim kursie radiowym w Warszawie w dniach 15-17 maja 2017 każdy uczestnik miał do dyspozycji radiostację VHF-DSC oraz MF-HF-DSC. Ciekawe i różnorodne scenariusze wywołań oraz spora dawka wiedzy popartej praktyką i doświadczeniem to nasz karta przetargowa.

Zapraszamy!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór