Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Kurs radiooperatora SRC (Rzeszów, kwiecień 2017)

Czy sztorm, czy słońce, dzień czy noc każdemu z nas może przytrafić się coś nieoczekiwanego. Będziecie wtedy zmuszeni nawiązać skuteczną łączność z inną jednostką lub stacją brzegową. Do tego celu niezbędne okaże się opanowanie umiejętności poznanych na kursie radiooperatora łączności bliskiego zasięgu SRC organizowanym przez charter.edu.pl
 
23 kwietnia w rzeszowskim AZS grupa kursantów poznawała tajniki budowy systemu GMDSS oraz procedury łączności w teorii. Następnie, podczas części praktycznej, ćwiczyliśmy praktyczną obsługę radiostacji VHF-DSC oraz niezliczoną ilość wywołań w niebezpieczeństwie, pilnych, dotyczących bezpieczeństwa, czy rutynowych.

Przemysław Chylaszek

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór