Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Starszy sternik motorowodny (Chorwacja, maj 2011)

Wzorem lat ubiegłych, na wiosnę, odbyło się szkolenie praktyczne i teoretyczne na stopień starszego sternika motorowodnego. Szkolenie było prowadzone n a jachcie motorowodnym Adria 1002 z dwoma silnikami o mocy 200 KM. Szkolenie manewrowe prowadzone były w portach na wyspach Kornati. Popołudnia i wieczory przeznaczone były na wykłady i ćwiczenia teoretyczne.

Odkryciem tegorocznego kursu motorowodnego była przepyszna potrawa "lignje ispod peke" (pieczone kalmary) na wyspie Iż. Kamlary spod peki, czyli kalmary upieczone w ogniu wraz z warzywami, ziemniakami pod wielkim kloszem.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Adam vel Tupti

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Będąc w 2004 roku na urlopie w Chorwacji na wyspie Hvar, spacerując w porcie Satry Grad, zapytaliśmy załogę na cumującym tam jachcie, skąd ten jacht wyczerterowali, wtedy to po raz pierwszy zetknęliśmy sie z nazwą Charter.pl

Na pełen powrót do żeglarskiej pasji potrzebowałem jeszcze czterech lat, a Charter.pl odegrał w tym kluczową rolę. Wszystkie szkolenia, kursy i rejsy stażowe do osiągnięcia uprawnień „Jachtowego Kapitana” odbyłem w Charter.pl

Dzisiaj nie podejmę się powiedzieć ile już wspólnych rejsów mamy za sobą i ile jachtów dzięki Kasi i Peterowi miałem okazję wyczarterować. Zdanie najlepiej podsumowujące Charter.pl sformułowałbym w taki oto sposób:

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór