Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Pakiet szkoleń - silnik jachtowy, warsztaty nawigacyjne, sternik motorowodny (Bielsko-Biała, listopad 2016)

Jesienne zajęcia już za nami!!
Weekend listopadowy – zimno , ciemno i nic się nie chce? Nie u Nas! W ostatni weekend w naszej siedzibie w Bielsku-Białej odbyło się wiele intensywnych zajęć. Dzięki którym, nasi kursanci mogli pogłębić swoja wiedzę. Uczestnicy odkrywali tajniki wiedzy z zakresu silnika jachtowego, nawigacji, a także zdobywali uprawnienia sternika motorowodnego. Czasu na nudę nie było!
Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądały kursy, zapraszamy do naszej galerii!!!

A jeśli nie chcecie aby jesienna chandra dopadła i Was – zapraszamy serdecznie na nasze przyszłotygodniowe zajęcia z astronawigacji zaawansowanej nawigacji morskiej !!! :)  Zapisy w naszym biurze – Serdecznie zapraszamy !!!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór