Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Pakiet szkoleń - silnik jachtowy, warsztaty nawigacyjne, sternik motorowodny (Bielsko-Biała, listopad 2016)

Jesienne zajęcia już za nami!!
Weekend listopadowy – zimno , ciemno i nic się nie chce? Nie u Nas! W ostatni weekend w naszej siedzibie w Bielsku-Białej odbyło się wiele intensywnych zajęć. Dzięki którym, nasi kursanci mogli pogłębić swoja wiedzę. Uczestnicy odkrywali tajniki wiedzy z zakresu silnika jachtowego, nawigacji, a także zdobywali uprawnienia sternika motorowodnego. Czasu na nudę nie było!
Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądały kursy, zapraszamy do naszej galerii!!!

A jeśli nie chcecie aby jesienna chandra dopadła i Was – zapraszamy serdecznie na nasze przyszłotygodniowe zajęcia z astronawigacji zaawansowanej nawigacji morskiej !!! :)  Zapisy w naszym biurze – Serdecznie zapraszamy !!!

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór