Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Safety Training (Gdańsk, lipiec 2016)

W sobotę w Gdańsku odbył się Safety Training czyli szkolenie z bezpieczeństwa na morzu. Kurs podczas którego dowiesz się co robić w sytuacjach awaryjnych. Grab bagi, kombinezony TPS, pasy pneumatyczne, dryfkotwy, światła chemiczne, pirotechnika, proszki na rekiny, apteczki tratwowe, dmuchane reflektory radarowe, cięcie want i inne bajery. Na początek była teoria, mnóstwo dyskusji co, jak i kiedy użyć, a dalej to co tygryski lubią najbardziej! Odpalanie rac, rakiet, pławek, odpalanie tratwy, odwracanie jej. Jak już wszyscy weszli przyszedł czas na omówienie całej zawartości tratwy, desant do wody, przewrócenie, kolejne wejście. I tak w kółko, aż udało się całej załodze wejść w 70 sekund - gratulujemy! Dalej przyszedł czas na wciąganie człowieka za burtą na wysoki pokład w wersji przytomny i nieprzytomny. Kiedy już trochę wyschliśmy dla podgrzania atmosfery przeprowadziliśmy ćwiczenia z gaszenia laminatowego pokładu - wcześniej podpalonego racą! Chcesz to przeżyć? Zapraszamy na kolejny kurs.

Piotr Nikiel

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Jacek

Z każdego rejsu wrócałem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem

Z Charterem byłem na trzech rejsach. Późno wrześniowa, nieprzegrzana i niezatłoczona Chorwacja. Morze Północne z Londynem i Amsterdamem oraz urokliwymi portami południowej Anglii oraz Holandii. Rozfalowany Bałtyk, na którym nieźle potrafi przywiać, z przelotem na Bornholm.
Z każdego rejsu wróciłem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem. Firmę cenię za profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim za rzetelność. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i przy tym można bezpiecznie zaplanować budżet, już żadne dodatkowe wydatki nie będą potrzebne. Wszystko jest w cenie. Takie żeglarskie all inclusive

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór