Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Safety Training (Gdańsk, lipiec 2016)

W sobotę w Gdańsku odbył się Safety Training czyli szkolenie z bezpieczeństwa na morzu. Kurs podczas którego dowiesz się co robić w sytuacjach awaryjnych. Grab bagi, kombinezony TPS, pasy pneumatyczne, dryfkotwy, światła chemiczne, pirotechnika, proszki na rekiny, apteczki tratwowe, dmuchane reflektory radarowe, cięcie want i inne bajery. Na początek była teoria, mnóstwo dyskusji co, jak i kiedy użyć, a dalej to co tygryski lubią najbardziej! Odpalanie rac, rakiet, pławek, odpalanie tratwy, odwracanie jej. Jak już wszyscy weszli przyszedł czas na omówienie całej zawartości tratwy, desant do wody, przewrócenie, kolejne wejście. I tak w kółko, aż udało się całej załodze wejść w 70 sekund - gratulujemy! Dalej przyszedł czas na wciąganie człowieka za burtą na wysoki pokład w wersji przytomny i nieprzytomny. Kiedy już trochę wyschliśmy dla podgrzania atmosfery przeprowadziliśmy ćwiczenia z gaszenia laminatowego pokładu - wcześniej podpalonego racą! Chcesz to przeżyć? Zapraszamy na kolejny kurs.

Piotr Nikiel

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór