Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Radiooperator SRC/LRC (Warszawa, czerwiec 2016)

Podbijamy stolicę Polski! Szkolimy skutecznie i bezpiecznie na naszych rzeczywistych radiostacjach VHF oraz MF/HF. Posiadamy także pełną bazę materiałów dodatkowych - radiopławy EPIRB, ranspondery radarowe SART, odbiornik NAVTEX, literatura morska, testy z odpowiedziami. Trenujemy komunikację, prawidłową wymowę oraz wywołania na DSC i radiotelefonii. Symulujemy rzeczywiste sytuacje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Szkolimy tak długo, aż zrozumiecie i nauczycie się. Do upadłego! Ahoj!

Przemysław Chylaszek

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór