Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik jachtowy (Żywiec, wrzesień 2007)

Dwa weekendy ze szkoleniem teoretycznym na stopień sternika jachtowego nad Jeziorem Żywieckim mamy za sobą. Nasz plan na udany kurs na sternika jachtowego jest prosty: dwa weekendy z zajęciami teoretycznymi w sali wykładowej, podczas których kursanci poznają tajniki nawigacji, przepisów, locji, sygnalizacji, łączności oraz ratownictwa. Drugie etap to tygodniowy rejs morski w Chorwacji, gdzie zajmujemy się praktyką, a w szczególności kursanci uczą się manewrowania jachtem w porcie i w morzu, żegluga w porze nocnej i dziennej. Wszystko zakończone jest egzaminem w ostatnim dniu rejsu. Takie połączenie teorii z praktyką daje bardzo dobre wyniki i większość z naszych kursantów później sama czarteruje i prowadzi jachty morskie.
Harmonogram szkoleń - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Zdzisław Rynkiewicz

Zarówno zakres szkolenia, jak i poziom prowadzenia wykładu są godne polecenia

Bardzo wysoko oceniam poziom kursu przygotowującego do egzaminu na operatora radia krótkiego zasięgu - SRC. Zarówno zakres szkolenia, jak i poziom prowadzenia wykładu są godne polecenia. Jednocześnie pracownicy firmy Charter.edu.pl są bardzo uprzejmi, uczynni i pełni zrozumienia na indywidualne potrzeby.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór