Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik jachtowy (Żywiec, wrzesień 2007)

Dwa weekendy ze szkoleniem teoretycznym na stopień sternika jachtowego nad Jeziorem Żywieckim mamy za sobą. Nasz plan na udany kurs na sternika jachtowego jest prosty: dwa weekendy z zajęciami teoretycznymi w sali wykładowej, podczas których kursanci poznają tajniki nawigacji, przepisów, locji, sygnalizacji, łączności oraz ratownictwa. Drugie etap to tygodniowy rejs morski w Chorwacji, gdzie zajmujemy się praktyką, a w szczególności kursanci uczą się manewrowania jachtem w porcie i w morzu, żegluga w porze nocnej i dziennej. Wszystko zakończone jest egzaminem w ostatnim dniu rejsu. Takie połączenie teorii z praktyką daje bardzo dobre wyniki i większość z naszych kursantów później sama czarteruje i prowadzi jachty morskie.
Harmonogram szkoleń - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Kpt.j. Jarosław Kirkiewicz

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!

www.charter.edu.pl / www.charter.pl / www.księgarniamorska.pl - zestawienie jednej godnej polecenia firmy.

Mówi się: „ten to zna ich i pewnie po znajomości opiniował” - Nic z tych rzeczy!
Jestem osobą, która nie chciała posiadać patentów dla chwały i podziwu znajomych, a dla siebie samego. I po udanych morskich wyprawach doznałem zaszczytu posiadania najwyższych żeglarskich stopni. Jednak nadal nie czułem się „Kapitanem”, potrzebowałem umocnić się w wierze, że poradzę sobie w morzu jak prawdziwy „​Wilk Morski​” i w tym właśnie pomogła mi w/w firma Kapitana Piotra Kowalskiego wraz z jego profesjonalną załogą.
Kursy/ szkolenia/ rejsy/ pomoc czarterowa i do tego dobra książka.
​Dziękuję i gorąco polecam ​

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór