Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Bydgoszcz, marzec 2016)

Sezon motorowodny w Bydgoszczy mamy rozpoczęty!!! Troszeczkę padało, troszeczkę było chłodno.... ale wszyscy dali radę :) Witamy zatem w naszym gronie kilkunastu nowych sterników, obecnie z bardzo dużymi uprawnieniami. Podsumowując nowi adepci mogą prowadzić jachty motorowe, skutery wodne po wodach śródlądowych. Do tego jeszcze będą mogli prowadzić jachty motorowe o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.
Następne nasze szkolenie motorowodne w Bydgoszczy zaplanowaliśmy za miesiąc w terminie 15-17.04.2016.
Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór