Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik jachtowy (Równica, styczeń/marzec 2007)

 

Kurs żeglarski w góralskim schronisku :) tego jeszcze nie było!! Spotykaliśmy się dwa weekendy, podczas których musieliśmy przyswoić sporą dawkę wiedzy. Przecież takie sternik jachtowy ma bardzo duże uprawnienia: może prowadzić każdy jacht żaglowy bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym po wodach śródlądowych, może prowadzić jachty żaglowe bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości kadłuba do 12 m po wodach Morza Bałtyckiego i innych mórz zamkniętych, może prowadzić jachty żaglowe bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości kadłuba do 12 m po innych wodach morskich w strefie do 20 mil morskich od brzegu. Czyli taki sternik jachtowy może opłynąć prawie cały świat.

Zatem część teoretyczną mamy zakończoną, już niedługo zacznie się praktyka. Po minach nad mapami niektórych wydaje się, że bardziej ciekawa.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Jacek

Z każdego rejsu wrócałem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem

Z Charterem byłem na trzech rejsach. Późno wrześniowa, nieprzegrzana i niezatłoczona Chorwacja. Morze Północne z Londynem i Amsterdamem oraz urokliwymi portami południowej Anglii oraz Holandii. Rozfalowany Bałtyk, na którym nieźle potrafi przywiać, z przelotem na Bornholm.
Z każdego rejsu wróciłem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem. Firmę cenię za profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim za rzetelność. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i przy tym można bezpiecznie zaplanować budżet, już żadne dodatkowe wydatki nie będą potrzebne. Wszystko jest w cenie. Takie żeglarskie all inclusive

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór