Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik jachtowy (Równica, styczeń/marzec 2007)

 

Kurs żeglarski w góralskim schronisku :) tego jeszcze nie było!! Spotykaliśmy się dwa weekendy, podczas których musieliśmy przyswoić sporą dawkę wiedzy. Przecież takie sternik jachtowy ma bardzo duże uprawnienia: może prowadzić każdy jacht żaglowy bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym po wodach śródlądowych, może prowadzić jachty żaglowe bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości kadłuba do 12 m po wodach Morza Bałtyckiego i innych mórz zamkniętych, może prowadzić jachty żaglowe bez lub z pomocniczym napędem mechanicznym o długości kadłuba do 12 m po innych wodach morskich w strefie do 20 mil morskich od brzegu. Czyli taki sternik jachtowy może opłynąć prawie cały świat.

Zatem część teoretyczną mamy zakończoną, już niedługo zacznie się praktyka. Po minach nad mapami niektórych wydaje się, że bardziej ciekawa.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Adam vel Tupti

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Będąc w 2004 roku na urlopie w Chorwacji na wyspie Hvar, spacerując w porcie Satry Grad, zapytaliśmy załogę na cumującym tam jachcie, skąd ten jacht wyczerterowali, wtedy to po raz pierwszy zetknęliśmy sie z nazwą Charter.pl

Na pełen powrót do żeglarskiej pasji potrzebowałem jeszcze czterech lat, a Charter.pl odegrał w tym kluczową rolę. Wszystkie szkolenia, kursy i rejsy stażowe do osiągnięcia uprawnień „Jachtowego Kapitana” odbyłem w Charter.pl

Dzisiaj nie podejmę się powiedzieć ile już wspólnych rejsów mamy za sobą i ile jachtów dzięki Kasi i Peterowi miałem okazję wyczarterować. Zdanie najlepiej podsumowujące Charter.pl sformułowałbym w taki oto sposób:

„Jeśli przekonasz się do konkretnej marki, to nie będziesz szukać innej”

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór