Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Radiooperator SRC (Bielsko-Biała, kwiecień 2014)

Od pewnego czasu, aby obsługiwać urządzenia radiowe nadawcze lub nadawczo-odbiorcze w służbie radiokomunikacyjnej morskiej i żegludze śródlądowej wymaga się posiadania dodatkowego świadectwa operatora urządzeń radiowych (art. 149 i art. 150 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne). Nie pozostaje zatem nic innego żeglarzom tylko robić następne szkolenie i dzielnie zdawać następny egzamin. Przygotowaliśmy zatem natępne szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, podczas którego kursanci zaponali się:
-
najnowszymi przepisami  dotyczących  łączności  radiotelefonicznej  w  zakresie  VHF, a w szczególności z procedurami radiokomunikacyjnymi dotyczącymi bezpieczeństwa życia na morzu,
- ze standardowymi  zwrotami  w  języku  angielskim stosowanymi w łączności radiotelefonicznej w zakresie VHF,
- a na sam koniec była wisienka na torcie, czyli część praktyczna, podczas której zapoznawaliśmy się z działaniem, z obsługą  podsystemów i urządzeń radiowych podsystemów GMDSS stosowanych na obszarze morza A1.
Zapraszamy na nasze szkolenia, najbardziej aktualny plan znajdziecie na naszej stronie - harmonogram

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór