Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Jachtowy Sternik Morski (Chorwacja, październik 2014)

Mieszanka ludzi z różnych stron kraju i trudniących się odmiennymi profesjami po raz kolejny stworzyła grupę ludzi połączonych wspólną pasją – żeglarstwem. Tydzień wspólnego życia na małej przestrzeni pokładu. Do tego intensywna nauka, przeplatana ćwiczeniami w morzu i w porcie doprawiona wspaniałą atmosferą i humorem. A na koniec egzamin przed państwową komisją i upragniony dokument otwierający drzwi do samodzielnego prowadzenia jachtów morskich. Tak oto w skrócie można podsumować tygodniowy rejs w Chorwacji :)
Zapraszamy na następne nasze szkolenia na "morsa" - harmonogram szkoleń

PS. Dziękujemy uczestnikom szkolenia za przesłanie nam tych pięknych zdjęć :)

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Krzysztof Weber Sternik motorowodny morski z uprawnieniami SRC (dzięki Charter.edu.pl :))

Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie

Do Charter.edu.pl trafiłem niejako po sąsiedzku, ponieważ mieszkam w Cieszynie. Chciałem uzyskać uprawnienia radiooperatora SRC, oraz podnieść swoje kwalifikacje motorowodne. Uczestniczyłem w trzech kursach i mogę gorąco polecić szkolenia w tej firmie. Wszystkie zagadnienia, z którymi później spotykałem się na egzaminach, zostały omówione a prowadzący zawsze chętnie odpowiadali na pytania, nieraz podając przykłady ze swojego bogatego doświadczenia żeglarskiego i motorowodnego. Otrzymałem bardzo przydatne materiały, z których chętnie korzystałem, przygotowując się do egzaminu. A cośmy z Przemkiem i Tomkiem (instruktorami) pożartowali…;)

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór