Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty bosmańskie (Gdynia, listopad 2015)

W listopadowy weekend w Gdyni odbyły się warsztaty bosmańskie. Cała góra skrzyń ze sprzętem do omówienia, zaprezentowania i użycia. Antypoślizgi, antyporosty, wałki, pędzle, szliferki, farby. Laminaty, drewno, metale. Czyściliśmy, wierciliśmy, wyrzynaliśmy, kleiliśmy, szlifowaliśmy, polerowaliśmy, gwintowaliśmy. Omówiliśmy jakich narzędzi do czego i jak efektywnie używać. Uczyliśmy się budować prymitywne formy, a potem nawet stworzyliśmy element z laminatu od początku do końca. Uczyliśmy się też jak łatać dziury i uszkodzenia metodą worka próżniowego. Po warsztatach jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że nie pozostaje nic innego, jak tylko budować jachty :)

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór