Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty bosmańskie (Gdynia, listopad 2015)

W listopadowy weekend w Gdyni odbyły się warsztaty bosmańskie. Cała góra skrzyń ze sprzętem do omówienia, zaprezentowania i użycia. Antypoślizgi, antyporosty, wałki, pędzle, szliferki, farby. Laminaty, drewno, metale. Czyściliśmy, wierciliśmy, wyrzynaliśmy, kleiliśmy, szlifowaliśmy, polerowaliśmy, gwintowaliśmy. Omówiliśmy jakich narzędzi do czego i jak efektywnie używać. Uczyliśmy się budować prymitywne formy, a potem nawet stworzyliśmy element z laminatu od początku do końca. Uczyliśmy się też jak łatać dziury i uszkodzenia metodą worka próżniowego. Po warsztatach jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że nie pozostaje nic innego, jak tylko budować jachty :)

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór