Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Jezioro Terlicko, wrzesień 2015)

Brak wody - to jest duży problem. Upalne lato, brak deszczy i stało się..... uciekła woda z jeziora w Terlicku. Nasz akwen manewrowy jest sztucznym zbiornikiem, o pięknej nazwie Zalew Cierlicki lub zapora wodna Cierlicko (czes. Těrlická přehrada, Vodní nádrž Těrlicko). Jako zbiornik zaporowy utworzony został przez spiętrzenie wód rzeki Stonawki, wybudowany w latach 1955-1964. Oczywiście wymyślono go i stworzono w celu zaspokojenia potrzeb w wodę przemysłową kopalń Zagłębia Ostrawsko-Karwińskiego i huty w Trzyńcu. Pełni również funkcję przeciwpowodziową oraz tą naszą ulubioną rekreacyjną. Powierzchnia zbiornika wynosi 267,6ha, a pojemność 27,4 miliona m3.

Na szczęście troszeczkę wody się ostało i udało się zorganizować część praktyczną na kursie sternika motorowodnego. Całość szkolenia została podsumowana egzaminem przeprowadzonym przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Witamy w gronie sterników motorowodnych naszych nowych adeptów.

Zapraszamy na następne nasze szkolenia. Szczegóły, terminy, ceny znajdziecie na naszej stronie.
Link - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Bednarski

Oby więcej takich kursów!

Uczestniczyłem ostatnio w kursie "Diesel na jachcie". Prowadzący był świetnie przygotowany, kurs dobrze rozpisany, a pomoce naukowe - silnik Volvo Penta i mały silnik zaburtowy - w bardzo dobrym stanie. W części teoretycznej pojawiło się bardzo dużo pomocnych informacji i ciekawostek, a w praktycznej mogliśmy rzeczywiście rozebrać na części silniki. Oby więcej takich kursów!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór