Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Sternik motorowodny (Jezioro Terlicko, wrzesień 2015)

Brak wody - to jest duży problem. Upalne lato, brak deszczy i stało się..... uciekła woda z jeziora w Terlicku. Nasz akwen manewrowy jest sztucznym zbiornikiem, o pięknej nazwie Zalew Cierlicki lub zapora wodna Cierlicko (czes. Těrlická přehrada, Vodní nádrž Těrlicko). Jako zbiornik zaporowy utworzony został przez spiętrzenie wód rzeki Stonawki, wybudowany w latach 1955-1964. Oczywiście wymyślono go i stworzono w celu zaspokojenia potrzeb w wodę przemysłową kopalń Zagłębia Ostrawsko-Karwińskiego i huty w Trzyńcu. Pełni również funkcję przeciwpowodziową oraz tą naszą ulubioną rekreacyjną. Powierzchnia zbiornika wynosi 267,6ha, a pojemność 27,4 miliona m3.

Na szczęście troszeczkę wody się ostało i udało się zorganizować część praktyczną na kursie sternika motorowodnego. Całość szkolenia została podsumowana egzaminem przeprowadzonym przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Witamy w gronie sterników motorowodnych naszych nowych adeptów.

Zapraszamy na następne nasze szkolenia. Szczegóły, terminy, ceny znajdziecie na naszej stronie.
Link - tutaj

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór