Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bydgoszcz, marzec 2015)

Dwa dni bardzo intensywnej nauki mamy za sobą. Teraz możemy spokojnie powiedzieć: nawigacja królową nauk :) A może to była matematyka? W sumie nawigacja to taki mały wycinek matematyki, więc możemy spokojnie napisać... nawigacja królową nauk! Przed sezonem żeglarskim warto sobie przypomnieć jakie to są "dziwne" sposoby odnajdywania się na morzu. Jak to nie zagubić się w gąszczu kresek, linii na mapie, jak ominąć mieliznę. Dodatkowo nie zapominamy o prawie morza, o oznakowaniu dziennym i nocnym statków.
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie nas przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy i wynajęcie nam tak fantastycznie przygotowanej do zajęć sali.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Kolniak

Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego

Firmę charter.pl znam od 2014 roku. Z firmą zaczynałem swoje żeglarstwo. Brałem udział w organizowanych przez firmę szkoleniach teoretycznych jak i praktycznych. Teoretyczne szkolenia nawigacyjne prowadzone były przez najwyższej klasy trenerów i żeglarzy. Zaś szkolenia praktyczne prowadzone były przez najlepszych kapitanów i skiperów. Dzięki udziałowi w szkoleniach zdobyłem patenty; chorwacki Voditel Brodice oraz Jachtowego Sternika Morskiego. Wszystkie kursy prowadzone były na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Z czystym sumieniem oraz radością i dumą, polecam firmę charter.pl dzięki której, moje żeglarskie istnienie stało się moją pasją.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór