Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bydgoszcz, marzec 2015)

Dwa dni bardzo intensywnej nauki mamy za sobą. Teraz możemy spokojnie powiedzieć: nawigacja królową nauk :) A może to była matematyka? W sumie nawigacja to taki mały wycinek matematyki, więc możemy spokojnie napisać... nawigacja królową nauk! Przed sezonem żeglarskim warto sobie przypomnieć jakie to są "dziwne" sposoby odnajdywania się na morzu. Jak to nie zagubić się w gąszczu kresek, linii na mapie, jak ominąć mieliznę. Dodatkowo nie zapominamy o prawie morza, o oznakowaniu dziennym i nocnym statków.
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie nas przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy i wynajęcie nam tak fantastycznie przygotowanej do zajęć sali.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Grzegorz Mazur

Prowadzący kursy i egzaminatorzy to prawdziwi profesjonaliści i pasjonaci szeroko pojętego żeglarstwa

Referencje

Z ogromną przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę z firmą charter.edu.pl z siedzibą w Bielsku-Białej w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń oraz egzaminów motorowodnych i specjalistycznych.

W ostatnim czasie byłem kolejno uczestnikiem szkoleń na patent "Morskiego sternika motorowodnego", licencję "Kurs operatora SRC", szkolenie specjalistyczne "Nawigacja" oraz "Licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających". Wszystkie powyższe szkolenia odbywały się w kwietniu bieżącego roku.

Prowadzący kursy i egzaminatorzy to prawdziwi profesjonaliści i pasjonaci szeroko pojętego żeglarstwa. Ich ogromna wiedza, umiejętności i sposób jej przekazywania sprawiają, że nauka przychodzi z wielką łatwością. Szczególne podziękowania kieruję do Pana instruktora Przemysława Chylaszek, którego kompetencje, opanowanie, gotowość do wyjaśniania problemów i wątpliwości, a także prowadzenie zajęć w miłej, sprzyjającej wymianie doświadczeń atmosferze, zasługują na wielkie wyróżnienie. Na uznanie zasługują również fachowo przygotowane materiały i pomoce dydaktyczne.

Wszystko to sprawia, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę charter.edu.pl jako kompetentnego partnera w realizacji powyższych szkoleń.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór