Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Warsztaty nawigacyjne (Bydgoszcz, marzec 2015)

Dwa dni bardzo intensywnej nauki mamy za sobą. Teraz możemy spokojnie powiedzieć: nawigacja królową nauk :) A może to była matematyka? W sumie nawigacja to taki mały wycinek matematyki, więc możemy spokojnie napisać... nawigacja królową nauk! Przed sezonem żeglarskim warto sobie przypomnieć jakie to są "dziwne" sposoby odnajdywania się na morzu. Jak to nie zagubić się w gąszczu kresek, linii na mapie, jak ominąć mieliznę. Dodatkowo nie zapominamy o prawie morza, o oznakowaniu dziennym i nocnym statków.
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie nas przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy i wynajęcie nam tak fantastycznie przygotowanej do zajęć sali.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem czarter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór