Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW (Gdynia, luty 2009)

W dniach 2-7.02.2009 odbył się Zintegrowany Kurs Bezpieczeństwa w Akademii Morskiej w Gdyni. Obejmował swoimi zagadnieniami następujące 4 kursy podstawowe: indywidualne techniki ratownicze (ITR), przeciwpożarowy, medyczny oraz bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna. Powyższe szkolenie realizowane było zgodnie z wymaganiami określonymi przez IMO i zawartymi w Konwencji STCW oraz wymaganiami o kwalifikacjach członków załóg pływających, określonych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 173/05).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć między inny z zajęć z tratwą ratunkową, środkami pirotechnicznymi czy ćwieczeniami na poligonie strażackim.
Nowością było pływanie łodzia ratunkową i zwiedzanie statku szkoleniowo-badawczego Horyzont II.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Jacek

Z każdego rejsu wrócałem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem

Z Charterem byłem na trzech rejsach. Późno wrześniowa, nieprzegrzana i niezatłoczona Chorwacja. Morze Północne z Londynem i Amsterdamem oraz urokliwymi portami południowej Anglii oraz Holandii. Rozfalowany Bałtyk, na którym nieźle potrafi przywiać, z przelotem na Bornholm.
Z każdego rejsu wróciłem z kolejną porcją wiedzy i żeglarskiego doświadczenia, a z ostatniego również ze zdanym egzaminem. Firmę cenię za profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę, a przede wszystkim za rzetelność. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane i przy tym można bezpiecznie zaplanować budżet, już żadne dodatkowe wydatki nie będą potrzebne. Wszystko jest w cenie. Takie żeglarskie all inclusive

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór