Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW (Gdynia, luty 2009)

W dniach 2-7.02.2009 odbył się Zintegrowany Kurs Bezpieczeństwa w Akademii Morskiej w Gdyni. Obejmował swoimi zagadnieniami następujące 4 kursy podstawowe: indywidualne techniki ratownicze (ITR), przeciwpożarowy, medyczny oraz bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna. Powyższe szkolenie realizowane było zgodnie z wymaganiami określonymi przez IMO i zawartymi w Konwencji STCW oraz wymaganiami o kwalifikacjach członków załóg pływających, określonych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 173/05).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć między inny z zajęć z tratwą ratunkową, środkami pirotechnicznymi czy ćwieczeniami na poligonie strażackim.
Nowością było pływanie łodzia ratunkową i zwiedzanie statku szkoleniowo-badawczego Horyzont II.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
Marina Karsibór