Znajdź nas na Facebooku

Galeria - szkolenia za nami

Zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW (Gdynia, luty 2009)

W dniach 2-7.02.2009 odbył się Zintegrowany Kurs Bezpieczeństwa w Akademii Morskiej w Gdyni. Obejmował swoimi zagadnieniami następujące 4 kursy podstawowe: indywidualne techniki ratownicze (ITR), przeciwpożarowy, medyczny oraz bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna. Powyższe szkolenie realizowane było zgodnie z wymaganiami określonymi przez IMO i zawartymi w Konwencji STCW oraz wymaganiami o kwalifikacjach członków załóg pływających, określonych w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury (Dz. U. nr 173/05).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć między inny z zajęć z tratwą ratunkową, środkami pirotechnicznymi czy ćwieczeniami na poligonie strażackim.
Nowością było pływanie łodzia ratunkową i zwiedzanie statku szkoleniowo-badawczego Horyzont II.

 


Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 814 80 70

pn - pt  8:00 - 16:00
Kontakt telefoniczny

511 367 070

pn - pt  8:00 - 16:00

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

W ramach przygotowania do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego braliśmy udział w organizowanym przez Charter.edu.pl kursie dotyczącym nawigacji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy prowadzącego (Przemysław Chylaszek), która była nam przekazywana w sposób przyjazny i przyjemny, a czasem nawet humorystyczny. Dodatkowo w cenie kursu otrzymaliśmy książkę oraz inne pomoce przygotowane przez prowadzącego. Kurs zaczynaliśmy wcześniej i kończyliśmy później niż zakładano - na każde pytanie musiała paść odpowiedź. Atmosfera była niezwykle przyjazna, a najlepszą rekomendacją jest fakt, że mamy ochotę zapisać się na kolejne szkolenie! Cała ekipa Charter.edu.pl to ludzie nie tylko z dużym doświadczeniem, ale przede wszystkim z pasją!

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.

 

Czarter jachtu chorwacja
Księgarnia morska
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW.pl
Czas na MOLO
AUTOTEST
Marina Karsibór